Darbības veids

Mūsu Salonos tiek piedāvātas gan tradicionālas, gan mūsdienīgas kamīnu kurtuves, kamīnu apdares, krāsnis, un apsildīšanas sistēmas no vadošajiem pasaules ražotājiem šajā nozarē.Krāsniņas un kamīnu kurtuves tiek ražotas no augstvērtīga čuguna, kas palielina produkta kalpošanas ilgumu. Salonā var izvēlēties ne tikai plašu ekonomisku un lētu  kamīnu, kurā piedāvājam kamīnu apdares gatavu risinājumu, konkrētām kamīna kurtuvēm, kuri pie pieejamas cenas saglabā kvalitāti un eleganci. Bet arī piedāvājam kamīnu kurtuves un kamīna apdares, kas rod iespēju izvēlēties katra Pasūtītāja estētiskai gaumei atbilstošu kamīnu. Mūsu piedāvātā kamīnu klāstā ir sākot no vienkāršakajiem kamīniem līdz elegantiem, grezniem un ekskluzīviem kamīniem no marmora ar bagātīgiem griezumiem un akmens apdarēm pēc individuāla pasūtījuma. Dažas firmas, ko pārstāvam piedāvā iespēju katram individuāli izvēlēties kurtuves izmērus un formas, beidzot Jūsu sapņu kamīns vai vēlmes tiks realizētas dzīvē, saglabājot reālas izmaksas. Mēs piedāvājam krāsnis un kamīna kurtuves, kas ražotas un ir izmantojamas, lai apkurinātu un apsildītu Jūsu māju. 

 

Asortiments

Tāpat ir vienreizēja iespēja kamīnu izgatavošanu veikt no marmora,granita,travertīna un oniksa pēc dizainera rasējumiem un pasūtītāja skicēm.

 

Kamīns vai krāsns: pareizā izvēle

Mēs piedāvājam kamīnu apdares ar lielu izvēli jebkurā stila virzienā, klasiskajos portālos un kamīnos no marmora,granita,travertīna un oniksa, vadošo firmu kurtuves un krāsnis no tradicionāliem klasiskiem modeļiem līdz avangardam un high-tech stilam.Nav nozīmes, kas Jūs esat, pilsētnieks vai kaislīgs vasarnieks, personīgās ārpilsētas mājas īpašnieks – kamīns,var tapt par vispārējo vēlmju objektu, kurš var kļūt par Jūsu viesistabas centrālo dizaina daļu un pildīt Jūsu sirdi ar dzīvu siltumu un kļūt par Jūsu iedvesmas avotu, ģimenes un viesu pievilkšanas centru. Pie tam vēl, pēdējās paaudzes kamīni ir droši, praktiski un iekļaujas jebkurā interjerā pateicoties savai formai, izmēru un stilu daudzveidībai. Tādēļ daudziem šodien jautājums, vai pirkt kamīnu, jau ir atrisināts.

Bet ar jautājumu, kādu tieši kamīnu pasūtīt un iegādāties, nepieciešams vērsties pie profesionāļiem.Mēs ar prieku palīdzēsim Jums veikt izvēli un sniegsim konsultāciju par visiem iespējamiem variantiem kamīna vai krāsniņas uzstādīšanu Jūsu mājoklī. Izgatavosim un uzstādīsim pēc projekta Jūsu izvelēto pavardu, kas dzīvos mājas sirdī.

Apmeklējot mūsu firmas Kamīnu Salonus Jums tiks dota lieliska iespēja izvēlēties vēl kādu no daudzajiem darbības profiliem tādiem kā palodžu ,virtuvju galdu virsmu,pakāpienu un fasādes apdares ražošanu un izgatavošanu no dabiskā akmens.

Jūsu izvēlei tiek piedāvāti desmitiem veidu granīta, marmora, oniksa un travertīna akmeņi.Ar mūsu kompānijas aprīkojumiem iespējams iemiesot realā dzīvē  pašus drošākos dizaineru lēmumus, kur ir nepieciešams dabisks akmens, tās varētu būt gan dažādas virsmas, frēzējumi, pakāpieni, skulpturālas formas un aksesuāri, dekora elementi, un veseli kompleksveida lēmumi - pat ja Jums ir nepieciešama vanna,izlietne vai dārza dekoratīvais elements no dabīgā akmens - droši griežaties pie profesionāļiem firmā "Baltijas Dolomīts" 400 m2 lielā salonā un 2000 m2 noliktavas-izstādes telpās Jūs atradīsiet to, ko vēlaties.

Kamīnu salons

Uguns apvaldīšanas māksla

lvruen
DOVRE CASTELMONTE BEF BLANZEK VERMONT CASTINGS HERGOM FERLUX SCHMID TRAFORART ITALIANA CAMINI